Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Dark Legions Forum Index -> Přihlášky
View previous topic :: View next topic  
T4ki

Send private message
Reply with quote

re: Aiyn - MW Monk [NEPŘIJAT]

0

Nick:  

Aiyn

Armory:

https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/drakthul/aiyn

UI screen:  

Zatím  hledám použitelné rozhraní :)

Profese: 

Dle řešení :)

Info o mne:

Ahoj jmenuji se Martin říká se že mám čtvrt století bohužel obývám tuto planetu  a sdílím dům s hromadou mazlíčků a partnerkou :) . Mám časové více naročnou práci ale na Raidy jsem schopný docházet 

Info o PC:

Můj Skynet se čas od času upgraduje/downgraduje sám dle své vlastní libosti ale je schopný plynnulého hraní do budoucna plánuji upgradovat Skynet na verzi 2.1.

Zkušenosti:

Lopatka co hrála jen Wotlk část WoD jinak jsem na Legion vcelku freshík :)

VeryOriginal
Officer

Send private message
Reply with quote

0

Jako officer jsem, proti.

Painseeker
Officer

Send private message
Reply with quote

re: MW Monk

0

Ako officer som Proti 

VittoriaX
Guild Master

Send private message
Reply with quote

0

Ahoj, děkujeme za přihlášku, jsme rádi za tvůj zájem.

Avšak asi pro tebe nebudu mít dobrou zprávu. Za 1) na healery máme full stav (viz. tabulka recruiting vlevo, nebo na wowprogressu), za 2) přihláška je velice stručná, není si z toho co vzít, 3) Minimum pro nabrání do raidu je 930 ilvl a 72 traitů, 4) Nejsi ani 110 lvl, a za 5) Nemáš téměř žádné zkušenosti s raidama - což by normálně nebyl až tak problém, kdybys byl ready nastoupit na mythic Antorus.

Vzhledem k tomuto jsem PROTI přijetí. Mrzí mě to, ale ještě ani nedoexpený char bohužel není vhodný do raidu. Přičemž healerů už máme 8 a další opravdu neprojde. Teoreticky pokud bys switchl na dps, dosbíral equip na 930, traity na 72, + si zjistil taktiky na Antorus a my ještě neměli jiného monka dps, tak by se o přijetí dalo uvažovat. 

Posts from:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Dark Legions Forum Index -> Přihlášky All times are GMT - 6 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum