Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Dark Legions Forum Index -> Přihlášky
View previous topic :: View next topic  
VittoriaX
Guild Master

Send private message
Reply with quote

re: Arms Warr- Rreit [PŘIJAT]

0

Ahoj. No tak warry máme aktuálně 2, což je pro mě strop. Na druhou stranu, nemají úplně dobrou docházku, takže bych tě vzala na zkoušku, třeba se uchytíš :)

Rreit
Trial

Send private message
Reply with quote

re: Arms Warr- Rreit [PŘIJAT]

1

Info o postavě

Nick: Rreit

Armory link, popř. UI screen:
Armory -> co se koukám tak nejsou ještě aktuální snad přes půlnoc už budou
ohledně UI tak ještě zkouším kam naházet aury aby to bylo vidět pořádně, takže tohle je takové spíš provizorníUI

Profese: Herb + alchemy bohužel zatím nedoskillované

Info o mě

Jméno: Vojtěch Jahoda

Věk: 19

Odkud jsi: Brno

Info o PC

podle Geforce experience -> utáhnu 40 lidi na WQ
PC

internet

Máte TS, mikrofon?: ano mám, když je potřeba tak používám

Moje možnosti, znalosti, dovednosti.

Tady nastává takový menší problém, všechny raidy mám odejité jenom na LFR vzhledem k tomu že nový PC mám necelý týden a na předešlém sem na tom byl hůř než bídně, ale myslím si že pokud mi před pullem řeknete stručně do udělat tak s DBM a posloucháním na TS nebude problém to zvládnout. Navíc jsem plus mínus byl zvyklý raidovat na wotlku tak si myslím že nebude problém se do toho zase dostat. Ohledně docházky tak si myslím že z 99% nebude žádný problém to na tu sedmou stíhat. 

Jinak vím že gear nemám úplně optimální ale bavil sem se s nadyxem a vím co tam změnit akorát to nějak nepadá.

Posts from:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Dark Legions Forum Index -> Přihlášky All times are GMT - 6 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum