Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Dark Legions Forum Index -> Přihlášky
View previous topic :: View next topic  
VittoriaX
Guild Master

Send private message
Reply with quote

re: Ragging - holy paladin [PŘIJAT]

0

Holadina potřebujeme jako sůl. Takže za mě také PRO. Napiš si in-game o inv buď na Vittoria, Veryoriginal, nebo Painseeker.

VeryOriginal
Officer

Send private message
Reply with quote

0

Za me jako officera proti prijeti nic nemam.

Painseeker
Officer

Send private message
Reply with quote

re: Painseeker

0

Za mna ako officera som za kazhedo rozumneho holy paladina :)

_Ragging_
Guest

Reply with quote

0

Nick: Ragging

Armory: https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/drakthul/ragging

Profese: Ench + Alch

Info o mně:

Jemnuji se Michal, je mi 25, bydlím v Plzni a studuji vysokou školu. WoW hraji už poměrně dlouho, na offi jsem přišel v době spuštění ICC, předtím jsem hrál už nějakou dobu na freečku.

PC:

Před rokem jsem si dával dohromady nový PC, takže na něm wow jede bez problémů. Je tam GeForce 1060ka 3 GB, Intel i5 šestá generace, SSD, 16 GB RAM. Internet mám od UPC přes optický vlákno (100mb), takž se stabilitou není žádný problém. Ts samozřejmě mám, a spoustu jiných komunikačních programů, mikrofon používám aktivně, protože bez toho by wow nebyla taková zábava.

Zkušenosti:

Kdybych tu měl shrnout všechny raidy, kterýma jsem si prošel, byli bychom tu asi dlouho, tak vezmu jen ty z Legionu.

EN: full mythic clear před spuštěním NH (guilda Blood Shadows)

ToV: kill mythic Odyna, pár pokusů na Garmovi, popravdě mě ani zbytek guildy ten raid nijak neuchvátil (Blood Shadows)

NH: skončili jsme na killu mythic Elisande, potom vyšlo ToS (guilda Wicked)

ToS: dával jsem si prázdninovou pauzu, takže ToS jsem vůbec neprogresoval, mám sice něco zabitýho na heroic a normal, ale to jen z nudy s pugem

Docházka:

Prakticky nemám problém být na každém raidu, pokud se nestane něco hodně nečekanýho a důležitýho, třeba infarkt :D Bydlím sám, práci i školu mám dopoledne (někdy velmi výjimečně max do 18:00) a přítelkyni mám na slovensku, takže mě nemá od raidu co zdržovat.

Healing:

Používám Vuhdo, dříve jsem zkoušel Grid, Healbot a jiný addony, ale tenhle se mi osvědčil nejvíc.

Dodatek:

Co se týče screenu UI, rád dodám později, teď jsem ale na pár dní u rodičů, takže nemám přístup k PC. A ještě jedna věc k armory, mám tam nasazený sephus, který ale do raidu samozřejmě nenosím, jen aby se někdo nelekl :D

Posts from:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Dark Legions Forum Index -> Přihlášky All times are GMT - 6 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum