Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Dark Legions Forum Index -> Přihlášky
View previous topic :: View next topic  
Painseeker
Officer

Send private message
Reply with quote

re: Painseeker

0

Ako officer som za :) ako náhradný tank protestujem :D 

VeryOriginal
Officer

Send private message
Reply with quote

re: Isilvar Tank-DPS [PŘIJAT]

0

Jako officer jsem pro přijetí.

VittoriaX
Guild Master

Send private message
Reply with quote

0

Ahoj. Koukala jsem na tebe, i na logy a docela v pohodě. No DH navíc bysme ještě zkousli. Avšak dva stálé tanky máme, mají docházku cca 80-90%, takže bys musel hrát spíš dps. Jediná šance na tankování by byla vždy, když je raid v pátek a jeden z tanků má odpolední, tzn. 1x za 14 dní. Záleží na tobě. Zase nechci abys hrál něco, co tě nebaví. :) Takže pokud se rozhodneš pro dps, tak za mě PRO.

Nihilakh
Trial

Send private message
Reply with quote

0

Info o postavě:

Nick: Isilvar 

Armory: https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/drakthul/isilvar
Wowprogress: https://www.wowprogress.com/character/eu/drak-thul/Isilvar
Battletag: Nihillus#2400

Tank: 75 traitů-945ilvl
Dps: 70 traitů-936ilvl
Profese: Tail / Ench

Info o mě:

Jméno: Pepa
Věk: 26
Odkud jsem: Brandýs nad Labem

Info o PC:

GPU: GeForce GTX 760

Processor: i5-4460 3.20GHz
RAM: 8GB

TS, mikrofon a komunikace je samozřejmost.

Možnosti, znalosti, dovednosti:

Na offi jsem se připojil před začátkem Legionu a od té doby mám jako maina demon huntera. Zkušenosti s raidy mám  hlavně jako tank, z čehož začátek Legionu jen normal pug, a nějakou dobu před otevřením NH jsem měl pár měsíční  pauzu. V pozdním průběhu Nightholdu jsem se znovu zapojil a začal tankovat postupně normal a HC. (Mythic bohužel tehdejší Guilda nebyla ochotná ani schopná skládat) Zkušenost s mythic ToS mám jak pak opět jako tank (5/9M), ale rozumím  svojí classe dobře a mám zkušenosti i jako Dps. Netroufám si tvrdit že hraju bůh-ví-jak skvěle, ale pravidelně sleduji updaty, class discord atp  :-) 

Otázka docházky potom u mě není problém vzhledem k faktu, že jsem ukázkový no-lifer :-)
Nicméně i tak si občas rád vezmu volno v práci a někam vypadnu, ale jsem člověk který chápe jak a k čemu slouží  kalendář :-)
Co se práce týká, dělám jen ranní osmičky takže ta mi do raidování nijak nezasahuje.

Jinak přihlášku k Vám podávám jednak protože mě Vaše Guilda zaujala a druhak protože se moje stávajcí Guilda  rozpadla.

Na jakékoliv Vaše dotazy samozřejmě rád odpovím :-)

Isilvar

Posts from:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Dark Legions Forum Index -> Přihlášky All times are GMT - 6 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum