Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Dark Legions Forum Index -> Přihlášky
View previous topic :: View next topic  
VeryOriginal
Officer

Send private message
Reply with quote

re: Woneri - Holy Paladin [PŘIJAT]

0

Jako officer jsem pro přijetí.

Guest

Reply with quote

0

Mě baví WoWko tako takový, zatim za celou svou "WoW herní historii" jsem se nedostal do fáze "Tuhle class/spec hrát nebudu protože mě to prostě nebaví a tečka!", tudíž mi je víceméně jedno co budu hrát.

Co se resto shamana týče tak mam shamana na lvl 37 (alty co nejsou 110 mi přišlo pointless je vypisovat) kterýho můžu boostnut na 100, doexpit a dogearovat, ale je potřeba počítat s tím že dogearování na progress mythic ToS (posléze Antorus) a než se naučim mechaniky tak to chvilku potrvá, ale jinak ta možnost tady je.

Pokud je vysloveně potřeba daná classa a specka tak to poboostit můžu. :)

VittoriaX
Guild Master

Send private message
Reply with quote

0

Ahoj, nábor na paladiny mám stále otevřený, avšak asi jsem trochu naivně doufala, že se žádný neozve. :D Moje chyba. Každopádně zpět k tobě. Co jsem koukala na logy, tak určitě je co zlepšovat, ale nejhorší to není. Hlavně abys neumíral na taktiku :) . Zeptám se, nabízíš nám své alty (škoda, že tam nemáš resto shamana, ten by se hodil) tobě je jedno co hraješ? Jako, že tě baví cokoliv a umíš zahrát cokoliv? Protože dle mého, daná classa tě musí taky bavit abys z té hry něco měl. :D  Jinak jako.. druhého holadina... Sice jsem to už v plánu neměla, ale asi bysme dokázali uživit. Teď už bude Antorus a bude se chodit zase 30man raid, takže místo určitě bude. V podstatě za mě PRO, ale ještě počkám jak se vyjádří officíři. :)

woneri
Trial

Send private message
Reply with quote

0

Main
Nick: Woneri (940 ilvl Holy pala)
Armory: Woneri, Pala - Armory
DPS/Tank UI: DPS UI (OOC)
Heal UI: Heal UI (OOC)
(Screeny UI jsou bez WeakAur, což tvoří značnou část UI, bohužel screen s aktivní WA během combatu jsem nedohledal tak snad bude stačit záznam ze streamu/progress videa. V případě nutnosti dodám)
Profese:
Alch/BS (nehrotím to skoro vůbec)

Alti
Priestneri - Holy Priest ~ 934 ilvl
Monkneri - MW Monk ~ 919 ilvl
Deathneri - Blood DK ~ 917 ilvl
Dhneri - Vengeance DH ~ 924 ilvl
Huntneri - BM Hunter ~ 913 ilvl

Spíš řekněte co se bude hodit nejvíc vám.
Kdyby se ani main ani alti nehodili, můžu eventuelně cokoli vyboostit na lvl 100, doexpit a dogearovat.

Info o tobě
Jméno: Petr  (Ale neřiká mi tak vůbec nikdo)
Věk: 22
Odkud jsi?: Ústecký Kraj

Info o PC
CPU: Intel Core i7-7700K
RAM: 16GB DDR4 (Budu kupovat lepší a navyšovat)
GPU: Asus GeForce GTX 1070 Dual 8GB
Monitor: 3x BENQ GW2470
Internet: Fiber 200/20

Možnosti komunikace
Headset: Logitech G430, podpůrný software (Discord, TS,...) mám, případně stáhnu.

Možnosti, znalosti, dovednosti

Raid time nevadí, můžu se přizpůsobit, ale může se stát, že to někdy prostě nevyjde. (NotLikeThis)

Co se playstylu týče, tak healuju skrz své UI a mouseover makra. (případně viz. progress videa/stream)

Pokud nepočítám free servery, tak na Retailu hraju od Cata jen jako Casual, s příchodem Legionu se více věnuji PvE Contentu. Více seriózně s příchodem NH kde jsem působil v guildě Made in HELL (převážně jakožto R2 healer, náhradník v R1). Při progressu byla normálka 40 lidí online -> 20 lidí v raidu, 15 na lavičce tudíž dostat se na raid byl docela problém.

Na čež jsem opustil a přídal se s kamarádem do Corrupted kde jsem odprogressoval 5/9 Mythic kde začínal být problém s nedostatkem lidí víc a víc což mělo v následek rozpad guildy a s tamním former-Main Tankem (Isilvar) se hlásím sem.

Doplňující info
Corrupted ToS Progress: YT - ToS Mythic progress
Můj stream (od července 2017): Woneri - Stream

Jinak mezi mé zájmy patří streamování, audiovizuální tvroba a nevím co o sobě ještě napsat. Poznáte spíš časem co jsem zač. :)

Veškerá konstruktivní kritika ať už stream, videa, příhláška (snad ta grafická úprava nebude jak pěst na oko) vítána :)

Těším se na zpětnou vazbu

Woneri
B.net tag: Woneri#2422
Discord: Woneri#8975

Posts from:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Dark Legions Forum Index -> Přihlášky All times are GMT - 6 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum