Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Dark Legions Forum Index -> Přihlášky
View previous topic :: View next topic  
VittoriaX
Guild Master

Send private message
Reply with quote

re: Siberyl - Tank/Heal/Dps [PŘIJAT]

0

OK 3x PRO, lockuju a napiš si in-game o inv :)

VeryOriginal
Officer

Send private message
Reply with quote

0

Co by officer jsem pro přijetí.

VittoriaX
Guild Master

Send private message
Reply with quote

0

Tak to je super. Ještě počkám na vyjádření druhého officíra, a případně po práci (kolem 22:15) můžu hodit invite. :)

Guest

Reply with quote

0

Najviac skúseností v tomto datadisku mám práve so Shamanom, od začiatku Legionu to bol môj prvý main, raidoval som s ním v podstate stále. V gilde ma poprosili, aby som si urobil kombináciu Ele/Resto, pretože ma využívali 50:50, podľa potreby. Tento systém mi vôbec nevadí, práve naopak. Rád striedam role, takže som bol rád za to, že som mohol ťahať dva specy naraz. Do dnešného dňa ich mám približne rovnako nahrané a rovnako nagearované. Nikdy som nemal prioritný spec, vždy to boli tieto dva. Ak by to fungovalo takto aj u Vás, tak by to bolo pre mňa len jedno veľké plus :)

Baví ma hrať všetko, čo som napísal ako altov. Takže ak by sa aj stalo, že Vám nejaká podstatná rola odpadne alebo vynechá raid, môžem kedykoľvek zaskočiť a znížiť šancu, že by sa raid nekonal. Ako som povedal, rád sa prispôsobím potrebám. Môžem ripraviť aj Warlocka.

Po dnešku mi dokonca padol aj posledný item, ktorý som na shamana potreboval za weekly +10, takže upravujem itemlevel na Resto 941 a Ele 942.

Resto má však jeden malý problém, chýbajú mi legendárne Legy alebo Prydaz, trinket mám. Dúfam, že jedno z toho čoskoro dropnem a healing bude vyzerať lepšie.

Vďaka za dôveru :)

VittoriaX
Guild Master

Send private message
Reply with quote

0

Ahoj, přihláška pěkná, řekla mi v podstatě vše, co chci vědět. Máš i solidní nabídku altů, a pokud je to tak, že tě baví vše co tu máš vypsané, tak to je paráda. Z tvého seznamu by se nám hodili asi: Shaman,warock,roguna. Nejvíc se z toho přikláním tedy k shamanovi s warlockem, při čemž shaman vyhrává. image Samozřejmě vyber si sám, co tě baví víc. Osobně bych byla pro shamana resto s ele offem. Ale aktuálně to vypadá tak, že by jsme ho využili 50:50 tzn. občas v healu, občas v ele. Ale jelikož i ele shaman se nám hodí tak bych v tom neviděla problém. Takže pokud ti nebude vadit hrát dva specy na jednou, tak jsem také PRO přijetí.. 

Painseeker
Officer

Send private message
Reply with quote

re: Painseeker

0

Ako officer som za prijatie. :-)

Guest

Reply with quote

0

Nick: Siberyl

Screen UI

Profesie: Alchemy, Herbalism

Maini:

Shaman - Seithrien - 941 Resto / 940 Elemental

Druid - Siberyl - 941 Guardian / 938 Feral

Death Knight - Necromantic - 932 Blood

Alti:

Warlock - Syberyl - 925 Destro

Hunter - Durranth - 916 Survival

Rogue - Thyrrien - 913 Outlaw

Monk - Brewtastic - 907 Brewmaster

Warrior - Thyrdall - 897 Protection

Menej hrané postavy:

Demon Hunter - Seithryl - 813 Havoc

Mage - Pyrotechnik - 812 Fire

Paladin - Lyliana - 811 Retri

Priest - Prayboy - 801 Discipline

Info o mne/možnosti, znalosti, dovednosti:

Moje meno je Erik, mám 22 rokov a pochádzam z okolia Bratislavy. Študujem prekladatelstvo na vysokej škole. WoW som začal hrať až na Cata (free server), po ktorom som si dal prestávku a na ofíku hrám od začiatku Draenoru. Pridal som sa ku gilde Legion of the Wolf, kde ma zaúčali počas progressovania BrF. Neskôr, vďaka rozpadu gildy, som sa pridal k u gilde TAoN, z ktorej sa po prestupe na Hordu stala gilda Wicked. Pôsobil som v gilde tri roky, počas HFC som robil v gilde raid leadera. Gilda sa ale pred týmto letom rozpadla a dal som si prestávku od raidovania. Rád by som ale znovu s raidovaním začal.

Celý čas, čo som hral WoWko, som hral healera (addon Vuhdo). Resto druid/shaman. V Legione som ale vypĺňal vždy rolu a hral postavu, ktorú raid potreboval. Som veľmi prispôsobivý, čo sa tohto týka. V podstate ponúkam možnosť, aby ste si vybrali zo všetkých postáv a specov, ktoré hra ponúka, a vedel by som akýkolvek z nich dogearovať a naučiť sa zahrať obstojne.

Rozhodol som sa práve pre vás, pretože je medzi vami jeden môj veľmi dobrý kamarát a spoluhráč nie len z WoWka - Ragging. Počúvam od neho samú chválu o tom, ako to u vás funguje :)

Okrem WoWka sa aktívne venujem skladaniu vlastnej hudby (gitara), posilovaniu, nahrávaniu a strihaniu videí a môjmu youtube kanálu - Eros1541

Taktiež hrávam hru Rocket League, kde som sa umiestnil v competitive Season 1 na 87 mieste na svete.

Čo sa mojej dochádzky týka, veľmi nerád nechodím na raidy, no možno raz za 1-2 týždne sa stane, že musím zostať dlhšie v práci alebo odísť. Dúfam, že by to nepredstavovalo problém.

Info o PC:

Počítač je kupovaný tento rok, pracujem s dvoma monitormi zároveň. 20 man raidy s prehladom utiahne a moje internetové pripojenie bolo doteraz stabilné. Taktiež mám mikrofón a aj TS.

Posts from:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Dark Legions Forum Index -> Přihlášky All times are GMT - 6 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum