Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Dark Legions Forum Index -> Přihlášky
View previous topic :: View next topic  
VeryOriginal
Officer

Send private message
Reply with quote

re: Uzukundusi Retribution Paladin [PŘIJAT]

0

Jako officer nemám nic proti přijetí. Ano zpětně ale přece.

VittoriaX
Guild Master

Send private message
Reply with quote

0

Ok.. dalo by se to udělat tak, že bys tedy chodil zatím tak jak můžeš, a pokud se osvědčíš, tak by sis to v práci přehodil, když je to tedy možné :) A pokud nebudeš nějaký namyšlený, nebo arogantní týpek a budeš točit obstojná čísla, tak nebude problém, abys obstál. :D Takže v tomto případě za mě PRO. Napiš si in-game o inv na Vittoria.

Painseeker
Officer

Send private message
Reply with quote

re: Uzukundusi Retribution Paladin

0

Ako Officer som za prijatie . Podla mna s tou dochadzkou by nebol problem ak som to dobre pochopil ze by si chybal len v piatok a potom pohoda :D mal by si to lepsie ako niektory core raidery :D

Uzukundusi
Guest

Reply with quote

re: Směny

0

K té směně je to následovně :

Pracuji od Pondělí do Pátka, Ranní 6:00-14:00 Odpolední 14:00-22:00, takže se mi to pravidelně střídá.

Následující týden mám Odpolední (4.12-8.12) a pak zase Ranní (11.12-15.11)

ALE jak jsem se dozvěděl od Domimaru, že příští týden (4.12-8.12) máte ST a ČT, tak to trochu nevychází.

Jelikož se blíží konec Roku , tak jsem schopný si to vyměnit (Je to totiž rodinný podnik= jsem prostě protekční), posléze bych měl na vás čas.

Ke Gearu : 

Jo ten Prsten jsem už enchatnul , Děkuji 

Komunikace :

Stačí napsat a hned bych zašel.

VittoriaX
Guild Master

Send private message
Reply with quote

0

Ahoj, omlouvám se za velmi zpožděnou odpověď. Vyšel nový raid a guilda je docela busy (nové taktiky,guidy atd.).

Retrina by se ještě jedna asi uživila. Jen bych potřebovala vědět jak to máš s těma směnama? Tzn. pravidelně se ti to střídá? A co budeš mít za směnu příští týden ? (bys to taky mohl mít na sudé/liché týdny). Kdybys to měl tak že by ti odpolední vycházela na raidy o víkendu tak by to byla paráda. Co se týče gearu, tak až na jeden chybějící enchant to jde. Je nutná ještě komunikace na TS - připomínám každému. :) Předpokládám, že se systémem lootu atd jsi obeznámen. :)

Uzukundus
Guest

Reply with quote

0

Uzukundusi  - Retribution Paladin 

Info o postavě 

Nick : Uzukundusi

Armory : https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/drakthul/uzukundusi

Profese : Enchanting a Engeeniring 

Info o mě 

Jméno : Lukáš Veselý

Věk : 21

Místo pobytu: Kájov (5km od České Krumlova)

Info o PC

CPU : Intel Core i5-4440

GPU : GeForce GTX 960 ( čekám na voltu)

RAM : 16GB DDR4

Zakldní deska : Asus Maximus VII Hero

Mohu poslat MSInfo nebo DxDiag.

Připojení : aktuálně používám 4G (v mojí oblati je velice stabilní a rychý, dokonce to načítá 4k videa jak po másle), také mám k dispozici vesnický internet (no znáte to no)

Komunikace : Používám Headsety s mikrofonem Logitech G933 Artemis Spectrum a ANO TSko používám.

Možnosti,Znalosti,Dovednosti 

Dovednosti : Svého paladina ovládám suprově ( teda myslím si to ).Snažím se co nejlépe adaptovat na každý patch ( sleduji návody a videa, jsem také rád když mi poradí hráči atd..). Začal jsem hrát Wowko od vydání Legionu a strašně mě to chytlo( připadám si už jako závislák ). Byl bych rád kdyby jsem u Vás našel i Dungeon Groupe na M+.

Zkušenosti s Raidováním : Jsem trpělivý člověk, takže mi nevadí neustálé umírání celého raidu.( každý dělá chyby ). Před tím jsem sloužil u The Blood of Ravens, ale ti se rozpadly. Respektuji Leadera guildy.

Docházka : Tu je to komplikované, jelikož už mám práci, tak chodím na směny( celý týden mám ranní a pak další týden odpolení) PO-PÁ,výkend mám volný.

Alt : Uzikaz ( Warlock affli 936)

Srdíčkem bych chtěl zdělit : Nahnal mě kvám váš SUuper ultra mág Domimaru (Máme se rádi)

Posts from:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Dark Legions Forum Index -> Přihlášky All times are GMT - 6 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum