Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Dark Legions Forum Index -> Přihlášky
View previous topic :: View next topic  
VittoriaX
Guild Master

Send private message
Reply with quote

re: Shadow priest [PŘIJAT]

0

Ahoj. No tak shadow priesta nemáme, a dost by jsme ho uvítali. Avšak použitelného do raidu. :) Koukám, že ty máš tu postavu asi docela čerstvou. Asi pro tebe uplatním to, co pro všechny - min. 69 traitů, 920 ilvl, enchanty (4x celkem) a gemy a v tvém případě aspoň jednu legendu, ideál by byly samozřejmě dvě. Jinak ať ti Rreit ještě vysvětli taktiky aspoň na normal, ať se pak v raidu nezdržujeme. V sobotu je alt raid, tak se tam přihlaš v kalendáři. Mno a jakmile splníš tyto požadavky, tak se mi in-game ozvi. :)

Slzaa
Guest

Reply with quote

re: Shadow priest [PŘIJAT]

0

Info o postavě

Nick Slzaa

Armory link, popř. UI screen: Armory: https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/drakthul/slzaa                                                                             UI screen: http://screenshot.cz/9TLKE/ 

Profese: Alch, herb (zatím low skill).

Info o tobě:

• Jméno: Pavel
  • Věk: 20
  • Odkud jsi: Z celkem malé vesničky, jménem Loučná nad Desnou.

Info o PC:

Něco málo o vašem přístroji a internetovém připojení. Nutné, aby vám počítač utáhl podmínky dvacítkového raidování. Můj PC podmínky dvacítkového raidu zvládne bez problémů a internet mám stabilní.

Máte TS, mikrofon? Ano, obojí.

Vaše možnosti, znalosti, dovednosti.

Tady nás zajímají vaše dosavadní zkušenosti s raidováním. Byl jsem LFR.

Jestli jste schopní mít 95% docházku. (tzn.: Nemáte buzerující rodiče, nebo hysterickou přítelkyni a nedostáváte zákazy WoWka. Pracovní povinnosti se u nás zatím tolerují, ale pokud bude dostatek lidí, budou se řešit náhrady, nebo úplné výměny.) Jsem schopen mít 95% docházku. 

Posts from:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Dark Legions Forum Index -> Přihlášky All times are GMT - 6 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum