Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Dark Legions Forum Index -> Přihlášky
View previous topic :: View next topic  
adaldo
Trial

Send private message
Reply with quote

re: Adaldo - windwalker monk [PŘIJAT]

0

Nick: Adaldo

Armory: https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/drakthul/adaldo

UI screen: https://ctrlv.cz/bFcD

Profese: Skinning/Enchanting

Info o mne:

Volám sa Samuel a bývam v okolí Trnavy. Som 18-ročný študent v maturitnom ročníku na strednej škole. Wow hrám s prestávkami už od konca Wotlku.

Info o PC:

Je to pomerne stará mašina, je tam NVIDIA Geforce gtx 960, AMD fx 6300-six core a 8GB RAM. Na slabších úrovniach detailov v pohode utiahne 20 man raid. Internetové pripojenie je stabilné a neobmedzuje ma, jedinou výnimkou sú silné búrky, ktoré ho zvyknú spomaliť alebo úplne prerušiť, ale to sa stáva veľmi zriedkavo. TS aj mikrofón mám, rozprávať ma naučili obstojne.

Skúsenosti:

Moje pokusy o vážnejšie raidovanie sa začali na konci MoP, môj progress počas legionu je nasledovný:

EN: 7/7M

ToV: 2/3M

NH: 9/10 M

ToS: 3/9M

Počas ToS som si dal kratšiu pauzu, lebo sa rozpadla guilda, v ktorej som raidoval, a nevedel som nájsť dobrú náhradu v ohľade raidovacieho času a progressu.

Zatiaľ som stihol s pugom prejsť Antorus normal a pár bossov na HC.

Nemám problém s dodržaním dostatočnej dochádzky.

VittoriaX
Guild Master

Send private message
Reply with quote

0

Ahoj, no popravdě gear máš pěkný, logy také a jestliže ti ani docházka nedělá problém tak jsem PRO. Uvidíme co řeknou další officíři.

Painseeker
Officer

Send private message
Reply with quote

re: Adaldo - windwalker monk

0

Ako officer som ZA PRIJATIE . No ďalší slovak sa hodí časom nás bude prevaha :D už mame 1 WW monka slovaka tak aspoň sa bude viac snažiť keď zisti že ma konkurenciu .

VeryOriginal
Officer

Send private message
Reply with quote

0

Co by officer jsem PRO příjetí. A vzhledem k tomu že reaguju jako poslední tak vítej mezi nás.

VittoriaX
Guild Master

Send private message
Reply with quote

0

3x PRO, napiš si in-game o inv na Vittoria nebo Veryoriginal.

Posts from:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Dark Legions Forum Index -> Přihlášky All times are GMT - 6 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum