Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Dark Legions Forum Index -> Přihlášky
View previous topic :: View next topic  
TheWindie
Guest

Reply with quote

re: Windie - All spec Mage [PŘIJAT]

0

Windië-Burning Blade

Informace o postavě:

Nickname: Windië ["Vindi"]
Server: Burning-Blade
Spec: Fire > Frost > Arcane
          Fire - 966 - 973 ilvl
          Frost - 969
          Arcane - 971
Warcraft Logs; Armory; WoW Progress; raider.io

UI Screenshot

Malé informace o mě:

Jméno: Radim
Věk: 21
Zájmy: jsem srdcem i duší WoWkař o tom žádná.... ale od jisté doby co jsem přičuchnul k autu s více jak 500 HP tak už i motorista.

Informace o PC:

PC ani notebook nemám. Hraju na serveru ve virtuálním prostředí s dynamickým nastavením. 
CPU: 2x Intel Xeon 8-core. 
RAM: 256GB
SSD: 2TB Raid 5
GPU: 1x Nvidia GTX 750Ti

Mé možnosti, znalosti, dovednosti:

Docházka: Docházka by problém být neměla, bohužel jen ve výjmečných případech odlítávám služebně do jiných zemí, kontinentů = může se stát (třeba 1x - 3x ročně) že budu chybět 1 celý týden.

PVE znalosti: 6 let jako Raid Leader, 4 roky Hardcore raidování 5x týdně raid (vlastním 5 mágů na 5-ti serverech). Většinou raiduji jako DPS, avšak není problém mě využít jako healera avšak vás musím upozornit že pokud budete chtít abych tankoval tak jen na vlastní riziko...... tank jsem opravdu strašný.  

Hlásím se k vám protože u vás znám jednoho Dědu/Tátu. (Prý budete vědět)  

VittoriaX
Guild Master

Send private message
Reply with quote

re: Windie - All spec Mage [PŘIJAT]

0

Ahoj, nábor na mágy máme uzavřený a máme jich stop stav.

Ale.... Jelikož je konec datadisku, většina lidí už gear má, a navíc seš od dědka :D tak by se pátý mage asi dal nějak zvládnout. Předpokládám, že do datadisku bude stejně každý druhý člověk měnit char. Pokud nemáš problém s raid timem, epgp, či nějakým detailem v pravidlech, tak si in-game napiš o inv. :)

Posts from:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Dark Legions Forum Index -> Přihlášky All times are GMT - 6 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum