Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Dark Legions Forum Index -> Přihlášky
View previous topic :: View next topic  
Azmoghan
Guest

Reply with quote

re: Azmoghan - Enhancement Shaman

0

Je to složitější , i přes neaktivitu při pauze si mě v gildě ponechali, ale nevím jestli bych díky říjnovému nástupu do školy mohl zas zapadnout do R(1), tak jsem se rozhodl po roce vrátit opět k Hordě. Z Guildy jsem odešel po domluvě s Officírem 

VittoriaX
Guild Master

Send private message
Reply with quote

re: Azmoghan - Enhancement Shaman [PŘIJAT]

0

Ahoj. Enha by se hodil. No na zítra (pátek 19:00) jsem ti hodila invite do kalendáře na náš raid, aby si se mohl podívat jak to u nás chodí atd. (půjde se kousek HC a pár bossů na myth možná). Tak doufám, že si uděláš čas, aspoň na to HC. Jen teda budu mít doplňující otázku. :) Z Eternal Shadows jsi odešel kvůli té pauze? Být v takové guildě, tak se jí držím zuby nehty. :D

Guest

Reply with quote

re: Azmoghan - Enhancement Shaman [PŘIJAT]

0

Info o postavě

Nick Azmoghan

Armory link, popř. UI screen https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/drakthul/azmoghan

UI hraji klasické blizzardovské / vedu Macra a Bindy (speciální wow klávesnice od Steelseries téže tak myš)

Profese Inscription + Engineering

Info o tobě

• Jméno Petr
  • Věk 26 (přiští neděli)
  • Odkud jsi Praha

(věk je povinný ! )

Info o PC

Nemám znalosti ohledně svého počítače,ale pro 20 i 30 man raidy je dostatečný 

Máte TS, mikrofon?

Oboje

Vaše možnosti, znalosti, dovednosti.

Hraji wow od 2005 aktivně raiduji od 2007. Včetně normalů, heroicků a pár Mythicků

Enhancementa hraji cca 8 let, každý datadisk se snažím zdokonalit na maximum, zatím dosažené úspěchy už byly bohužel jsou momentálně zapomenuty, od Prosince 2017 kdy jsem s guildou Eternal Shadow úspěšně pokořil 6/11, do konce Dubna jsem přestal hrát (menší pauza) tehdy jsem měl celkem pěkné ranky/logy - teď se do toho zase snažím ponořit. 

Již teď si dělám informace o nadcházejícím datadisku ohledně své classy, vedu různé diskuze o talentech apod 

Ohledně docházky bych měl teď mýt pokryto, problém nastane v říjnu, kdy mi začne Vysoká škola (rozhodl jsem se pro denní studium) kdo ví jak budu mít přednášky

Posts from:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Dark Legions Forum Index -> Přihlášky All times are GMT - 6 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum