Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Dark Legions Forum Index -> Přihlášky
View previous topic :: View next topic  
TheSilencio
Trial

Send private message
Reply with quote

re: Silencio - warr - případně domluva na class [PŘIJAT]

0

Info o postavě

Nick: Silencio

Armory link, popř. UI screen: UI

Profese:  herb,alch - na altech ench,jwc

Info o tobě

• Jméno Zdeněk
  • Věk 27
  • Odkud jsi Praha

Info o PC

i6700k, geforce 1080OC, 32gb ram,ssd, internet 300/20 UPC, komp s vybavením za 60k - snad ještě vydrží dva roky bez upgradu :D

Máte TS, mikrofon? Mam radši discord, ale nemám problém dojít na TS, při raidech komunikuju

Vaše možnosti, znalosti, dovednosti. 
Hraju od tbc na různých freečkách(nahráno 10k hodin), na wod chvilku na offi, pořádně ale až legion. Nejsem cliker, u dps mám prioritu přežití>pushování dps. Jsem v tom soutěživej :-) Na warrovi při progressu nightholdu s předešlou guildou 70-95 percentil v logach.

Tady nás zajímají vaše dosavadní zkušenosti s raidováním.

Top guildy na freečkách nikoho zajímat nebudou :( takže až legion wolfs of darkness - rank kolem 25 na drakthulu.

Jestli jste schopní mít 95% docházku. (tzn.: Nemáte buzerující rodiče, nebo hysterickou přítelkyni a nedostáváte zákazy WoWka. Pracovní povinnosti se u nás zatím tolerují, ale pokud bude dostatek lidí, budou se řešit náhrady, nebo úplné výměny.)

Mám pohotovosti a může se stát, že musím instalovat nebo nahodit nějaký server z domova. Instalace vím dopředu. O víkendu může nastat nějaký výlet. Orientačně počítám ale s účastí 9 z 10ti 

A pak zde máte prostor, pokud máte něco na srdci, nám to sdělit. :)

Dobře tady se rozepíšu. Guilda a raid pro mě znamená alfu omegu ve wowku. Na legionu k tomu přibyly M+, který mě dost baví, ale nebyla na to nikdy stabilní groupa :( Jak na freečkách, tak na offi jsem progressující guildy nikdy nevyměnil dobrovolně. Jakmile se rozpadli wolfíci, ztratil jsem do hry chuť. Hledám proto tentokrát stabilní guildu (podmínka fungování min datadisk zpět). Raid time mi vyhovuje - mám rád efektivní progress než u toho strávit celý týden. Nepočítám, že budu schopný se ještě zapojit na anthorus. (Nemám na to ilvl, vytáčím 1,2M ST:/). Jsem ochotný se přizpůsobit požadavkům guildy v případě, že warrů bude na novém datáči hodně. Hraju hlavně DPS, aby na mě nestálo složení guildy. Kvůli možným problémům při pohotovostech v práci nechci omezovat raid. Na raidu jsem vždy ten full připravenej a včas. Určitě nebudu zavázet :-)    

Ještě něco málo o mě: Bydlím na Praze 10, krom wow mám discord pubg club, kde je asi 15 stálých aktivních lidí - kdyby se chtěl někdo přidat  není problém ;), ps4 pro na nějaký single playery, fitko, v zimě jsem v jednom kuse na lyžích. Pracuju jako IT na provoze v Cetinu.

Kdyby vás ještě něco zajímalo, doplním.

VeryOriginal
Officer

Send private message
Reply with quote

0

Ahoj,

jako officer jsem pro přijetí.
Momentální zapojení do raidu asi nezvládneme ale na příští datadisk se určitě budu těšit.

Nesqvik
Officer

Send private message
Reply with quote

0

Ahoj,

zacinal jsem v podstate stejne jako ty, na tbc a wotlk free servery a potom offik. 

Jak rikas v postu, do Antorusu uz nevim nevim jestli by ses dostal do raid groupy s tim co mas ted. Na druhou stranu, Antorus uz nebude kdo vi jak dlouho skrz pre-patch. Porad ale sem tam chodime alespon hc, popripade je tu stale par gembleru co porad chodi m+

Bohuzel k raidovani pouzivame teamspeak takze tady se budes muset prizpusobit.

Z postu vypadas jako normalni clovek, ze s tebou bude normalni rec a ze nam nereknes ze te to nebavi po tydnu raidovani.

Takze ja jsem pro prijeti

Last edited by Nesqvik on Thu Jul 05, 2018 3:01 am; edited 1 time in total
VittoriaX
Guild Master

Send private message
Reply with quote

0

Za mě tedy taky PRO. Napiš si in-game o invite jednomu z nás. :)

TheSilencio
Trial

Send private message
Reply with quote

0

díky moc, jestli by vám nevadilo, napíšu v sobotu. Zašel bych ještě s casual guildou, kde jsem přihlášený normal v pátek.  

Nesqvik
Officer

Send private message
Reply with quote

0

Jasny, akorat jim nic neninjuj at te nenarknou ze jim krades itemy a pak jdes jinam :D

TheSilencio
Trial

Send private message
Reply with quote

0

mají personal :D neboj, ty me musí spíš milovat, jsem jim posledně rozdal kupu consumables který jsem měl připravený na progrees, kterej už nenastal. :D

Posts from:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Dark Legions Forum Index -> Přihlášky All times are GMT - 6 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum