Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Dark Legions Forum Index -> Přihlášky
View previous topic :: View next topic  
Nesqvik
Officer

Send private message
Reply with quote

re: Menfis- Affli lock [PŘIJAT]

0

Tak za me taky ano. Uvidime jak ti to pujde na bfa :-) Napis si jednomu z nas o inv.

VeryOriginal
Officer

Send private message
Reply with quote

0

Ahoj.

Jako officer jsem pro přijetí.

VittoriaX
Guild Master

Send private message
Reply with quote

0

Ahoj,

sice nemáš absolutně žádné zkušenosti (aspoň co vidím na battlenetu), ale warlock by se nám silně hodil. Takže svým způsobem jsem PRO , jak se říká, vyhodit tě můžem vždycky, pokud by ti to nešlo. :D  Ale věřím, že pro to uděláš vše, abys byl na stejné úrovni s námi :)

Licus88
Trial

Send private message
Reply with quote

0

Info o postavě:

Nick: Menfis

UI: https://imgur.com/a/KRLjtYB

Profese : Herbal + Alchemy

Info o mně:

Jméno: Lukáš

věk: 24

odkud jsem: Praha

Info o PC:

i5 4,5 GHz, 24gb ram,AMD Radeon R9 3bg, 70fps v raidu

UPC- 150mb/s, TS i Discord mám, na komunikaci používám headset s mikrofonem.

Pro lepší hraní používám Razer Orbweaver, který mi umožňuje si dělat makra a bindy podle libosti.

Moje schopnosti, znalosti a možnosti:

Wowko jsem začal hrát na TBC, kdy jsem jako "dítě" přišel na offik. Tam jsem vydržel až do cata kdy jsem si dal pauzu. Následně jsem se vrátil na MOP, to mě doslova zklamalo a s wow jsem na nějakou dobu skončil a věnoval jsem se jiným mmorpg a taky freečkám. Můj plnohodnotný návrat byl na wod, kde jsem hrál spíše pvp, a následně kvůli práci a rodině až teď na konec Legionu (7.3.5), kde jsem již aktivně nestihl raidovat. Nyní mám stálou práci, kterou nehodlám měnit a uvolnilo se mi dost času na tryhard :) Co se týče mého přístupu k hraní: jsem velmi ochotný se učit a studovat různé taktiky, classy do detailu atd. Mám 3 alt postavy- DK, DH, Shaman a do BFA se mi ještě podaří doexpit druida a nejspíš ještě rogue/monka. Jsem ochoten hrát co bude potřeba, klidně z tanka switchnu na Rdps nebo na Healera, to pro mě není žádný problém - stejně tak se za tu danou classu zlepšovat a tahat jí co to jen půjde. Co se týče profesí, chtěl bych aktivně dělat profese na všech svých altech, aby to bylo co nejvíce prospěšné guildě. Co se raidů týče tak budu vždy připraven a vždy budu znát taktiky a Eq setup. Je mi jasné, že legion je už over a má příležitost do raidu bude až v BFA.

Addony a setup : Heal: na healování používám frame z Elvui a následně addon Clique

DMG: pro dmg používám hlavně weak auras2, které jsem si po x hodinách udělal sám :) a také addon details.

Addony, které používám, už jsou ready na BFA, takže s tím bych problém mít neměl.

Děkuji za případnou odpověď

Lukáš

Posts from:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Dark Legions Forum Index -> Přihlášky All times are GMT - 6 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum