Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Dark Legions Forum Index -> Přihlášky
View previous topic :: View next topic  
VittoriaX
Guild Master

Send private message
Reply with quote

re: Dejfííno-přihláška [NEPŘIJAT]

0

Tak bohužel ani tyto logy mě nepřesvědčily.. No jsi neaktivní, ještě nemáš ani nové talenty, jiné legendy ani ilvl.. Takže tě nemáme podle čeho posuzovat ani. Ale vymlouvat se umíš fajne... Nemáme zas takovou nouzi abychom brali lidi tzv. na "dobré slovo". :)  Takže uzavírám topic s tím, že prozatím PROTI. + v BfA přijetí možné výhradně PO test raidu. (nového raidu btw :D ) Měj se hezky.

Dejflol
Guest

Reply with quote

re: Re

0

A ještě jedna věc proč bych si dával přihlášku když jsem neaktivní?

Dejflol
Guest

Reply with quote

re: Logy

0

Jak jste našla tyhle logy by mě velmi zajímalo https://www.warcraftlogs.com/reports/PtXGyjckRn4ANmBT#boss=-2&difficulty=0&wipes=2&start=0&end=13883270

VittoriaX
Guild Master

Send private message
Reply with quote

0

A já nevidím důvod, proč teď invitovat do guildy někoho kdo nehraje.. A logy jsem viděla. Proto píšu, že ten výkon tam byl really bad... 

Dejflol
Guest

Reply with quote

re: Re

0

Děkuji za zhodnocení příhlašky a pokud bych měl stále zájem, zřejmě se obratím na Vás v BFA. Řešit nýnější content mi příjde poměrně irelevantní, ale Váš názor respectuji.

Guest

Reply with quote

0

Dejflol
Guest

Reply with quote

re: Nevím

0

Opravdu nevím proč bych měl být aktivní v prepatchi a ještě existuje jedna věc a jmenuje se private logs.

Dejflol
Guest

Reply with quote

re: Odpověď

0

Přiváže logs?

VittoriaX
Guild Master

Send private message
Reply with quote

0

Ahoj. Nevím jestli mě wowprogress s armory jen nezkouší, ale vidím tam, že jsi již přes měsíc danou postavu nelogl. Takže v tomto případě tě poprosím, abys přihlášku podal znovu, až začneš AKTIVNĚ hrát. Zatím se není od čeho odrazit: přihláška dost odfláknutá (ale o to většinou nejde), zkušenosti nic moc - 3 bossové na myth a pouze jednou, to pro mě nejsou zkušenosti + výkon na těch třech killech byl taky poměrně zoufalý, a to i na normal a HC. Takže prozatím nemám nic, co by mě přesvědčilo, že právě tebe bych měla vzít. A bohužel momentálně není žádná možnost tě vzít na test raid, vzhledem k tomu, že se až do BfA neraiduje a další raid vyjde až bůhví kdy. Takže za mě aktuálně PROTI, minimálně dokud se nezvýší tvá aktivita. (Pokud to bude až v BfA tak dokud nebudeš mít 120 lvl a gear vhodný na raidy) 

Děkujeme za zájem :)

Dejflol
Guest

Reply with quote

0

1. Dejfííno

2. https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/drakthul/Dejf%C3%AD%C3%ADno

3. Herbalism a Enchating

4. David

5. 18 let

6. Praha

7. I5-6500, nVidia GTX 1070 a 16gb ram a internet 15/100 

8. TS i mikrofon mam

9. Wowko hraji 4 roky a začal jsem na Free serverech jako Twinstar,Deffender a Spojka na offi serveru jsem začal hrát na posledním tieru kde jsem se dostal do guildy a zabil něco z toho mythicu na BFA bych chtěl dosáhnout toho trochu víc a to v klidném a pohodovém prostředím. S časem nemám žádný problém.

Posts from:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Dark Legions Forum Index -> Přihlášky All times are GMT - 6 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum