Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Dark Legions Forum Index -> Přihlášky
View previous topic :: View next topic  
Blackstearog
Guest

Reply with quote

re: ROGUE -ASSA oprava [PŘIJAT]

0

Blackstearog

Link na armory bych dal ale maina na legionech sem smazal byl to fury war mam dole 9/11M +4k score m+

herb-alchem

Info o tobě

je mi 24 let pochazím ze šumavi čas mam vždy od 16:00 do 23:00 

Info o PC

info o pc moc se vtom nevyznam takze mam notas ASUS 2017 Herní model zvlada full raid na 60-70 FPS jinak příslušenství od raizer Vše 

mám TS a mikrofon 

Vaše možnosti, znalosti, dovednosti.

WoW hrám tak 10-12 a nikdy sem nehral na free serveru vzdy ofík vždy sem raidoval  Mám 4k dní na mem rougovi jinak nevím co bych vam řekl . Myslím si že svojí klasu ovladam dobre :)  rogunu sem začal na vanile az do votlku pak sem hral bala druida pak chvilku wara a tet se chci vrátit na meho maina .

Děkuji Blackstearog 

woneri
Trial

Send private message
Reply with quote

0

Smazanej main - Důvod?

Na roguně aktuálně 11/11H.

Předchozí guildy:
8.2.2018 - Indivisible Strain (11/11 HC)
26.2.2018 - Deadliest Warrior (1/11 M)
6.8.2018 - Born to Respawn (10/11 HC)

Poprosím jméno guildy ze který máš údajně 9/11 Mythic AtBT protože nějak si to nějak nemůžu spojit s tím obrázkem níže.

Aktuálně se pořád nemáme od čeho odrazit.

Za mě zatím PROTI, počkal bych ale na vyjádření ostatních.

Nesqvik
Officer

Send private message
Reply with quote

0

Jestli se nepletu tak smazany warrior jmenem Ghöost mel pred 4 mesici progres 7/11 (1. kill Kin'garotha 4. dubna s guildou TheGenesis potom presel do Dänk memes for orc teens a pred smazanim byl v guilde Darksajd.

Za me jsem PRO prijeti

VeryOriginal
Officer

Send private message
Reply with quote

0

Jakožto officer jsem pro přijetí.

VittoriaX
Guild Master

Send private message
Reply with quote

0

Ahoj. Je fakt, že battlenet silně říká,že se svým progressem kecáš. 7/11M bychom brali taky. A lhát už v přihlášce asi není zrovna dobrou vizitkou... Každopádně nevím jaké jsou okolnosti. No ale věřím svým officírům, že tě odhadli dobře a jsem také PRO s výhradou, že si na tebe budem dávat kapku pozor, jestli nejseš další pohádkář. :D Jednoho už v guildě máme a další kýbl na zvracení už nemám. Napiš si in-game někomu z nás o inv.

Posts from:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Dark Legions Forum Index -> Přihlášky All times are GMT - 6 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum