Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Dark Legions Forum Index -> Přihlášky
View previous topic :: View next topic  
Wurtll
Guest

Reply with quote

re: Přihláška [NEPŘIJAT]

0

Info o postavě
Retribution Paladin
Nick
Wurtll
Armory link, popř. UI screen
https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/drakthul/Wurtll
Profese
Jewel, ench
Info o tobě

Jméno Jiří Beneš
    Věk     29
    Odkud jsi
České Budějovice

Info o PC
Mám mám i7 a grafika je taky celkem slušná a stálé internetové připojení. Takže by to mělo být bez problémů.

Máte TS, mikrofon?
Ano obojí
Vaše možnosti, znalosti, dovednosti.
Jsem aktivní hráč. Teď jsem měl delší pauzu. Ale v Bof bych chtěl aktivně raidovat a dostat se nahoru. A Jinak jsem úplně normální pohodový kluk co nedělá problémy a nic nehrotí.

Jsem sám a na raidy mám klid a čas. Flašky jídlo atd. samozřejmostí. V DS jsem raidoval hodně aktivně a progresoval jsem.

Děkuji za info. 22baca22@seznam.cz, 774964553.

S pozdravem

Jirka

VittoriaX
Guild Master

Send private message
Reply with quote

re: Přihláška [NEPŘIJAT]

0

Ahoj,

ačkoliv jihočechy bych u nás v guildě uvítala, musím být bohužel PROTI, a to hlavně z důvodu přemíry meleeček a i retrin máme už dost.  Vzhledem k tvé pauze nemáš ani čím na nás zapůsobit, abychom si řekli "ano toho chcem i když meleeků máme moc" Škoda, bohužel meleeků je opravdu mnoho a nic jiného se k nám snad aktuálně ani nehlásí.. 

Posts from:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Dark Legions Forum Index -> Přihlášky All times are GMT - 6 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum