Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Dark Legions Forum Index -> Přihlášky
View previous topic :: View next topic  
synax93
Guest

Reply with quote

re: Deadask [NEPŘIJAT]

0

Info o postavě

Nick - Deadask

Armory link https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/drakthul/Deadask

Profese - Herbal , Alchemy 

Info o mě

• Jméno Adam
  • Věk 25
  • Odkud jsi - Anglie

Info o PC

40fps při 20ti lidech v raidu mám a připojení zatím běží jak má nějak se v tom nevyznám

Mám TS , Discord a Sluchátka s mikrofonem

Vaše možnosti, znalosti, dovednosti. - Nejlépe jako tank ale případně mohu jit jako DPS v legionu jsem měl 6/11 mythic 

PS: s prací to mám složitější dělám 14 dni odpolední 14 dni ranní ale to se určitě časem změni jen na ranní tedy doufám pokud tohle by nějak extrémně nevadilo 

Předem děkuji za jakoukoliv odpověd

synax93
Guest

Reply with quote

re: Re: BM WW monk

0
synax93 wrote:

Info o postavě

Nick - Deadask

Armory link https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/drakthul/Deadask

Profese - Herbal , Alchemy 

Info o mě

• Jméno Adam
  • Věk 25
  • Odkud jsi - Anglie

Info o PC

40fps při 20ti lidech v raidu mám a připojení zatím běží jak má nějak se v tom nevyznám

Mám TS , Discord a Sluchátka s mikrofonem

Vaše možnosti, znalosti, dovednosti. - Nejlépe jako tank ale případně mohu jit jako DPS v legionu jsem měl 6/11 mythic 

PS: s prací to mám složitější dělám 14 dni odpolední 14 dni ranní ale to se určitě časem změni jen na ranní tedy doufám pokud tohle by nějak extrémně nevadilo 

Předem děkuji za jakoukoliv odpověd

A omlouvám se za 2 přihlášky :D omylem sem si nějak nevšiml že se pod username píše spec a classa pardon

VittoriaX
Guild Master

Send private message
Reply with quote

0

Ahoj. Hned zpočátku musím říct, že jsem PROTI. A to už jen z toho důvodu, že na meleeky není otevřený nábor. A ani se mi nelíbí tvá rotace guild. Však už jen od Legionu doteď jsi vystřídal již 15 guild! To není dobrá vizitka. A mezi nima bylo i pár dobrých. Takže buď všechny ty guildy byly nespokojené s tebou, což je mínus. Nebo jsi byl ty věčně někde nespokojený, což je vlastně také v podstatě mínus. :)  

VeryOriginal
Officer

Send private message
Reply with quote

0

Ahoj,
jakožto officer jsem, z již výše zmíněných důvodů, proti.

Guest

Reply with quote

0

Jsem take proti. Jak uz z duvodu vyse tak i pro tvoje dobro jelikoz by sis moc nezaraidoval. Mozna za ar mesicu.

VittoriaX
Guild Master

Send private message
Reply with quote

0

3x proti, jasné nepřijat. GL jinde.

Posts from:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Dark Legions Forum Index -> Přihlášky All times are GMT - 6 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum