Membership
WoWProgress Rank
Who's Online
1
 
O nás
Guilda byla založena v dubnu 2012 jednou (tehdy ještě téměř nezkušenou) holkou :) . Původně to měla být guilda jen „For Fun“, ale po čase to pár lidí začalo táhnout k raidování. Formování první R1čky bylo poměrně náročné, jelikož někteří jedinci neměli dostatek trpělivosti, tak se nám grupa stále rozpadala. Nakonec našeho prvního bosse (Stone Guardy) se nám podařilo guildovně skolit až 20. 11. 2012. A tím to všechno začalo.

Progress MVčka byl takový kostrbatý. Všichni jsme byli ještě nesmělí, nekomunikativní a skoro jsme se báli někomu vyčíst chybu. Někde u Elegona už jsme se rozpovídali. Tanci nakonec i zdárně zvládli tancování na Emperorech  a tak vznikl náš první last boss kill. Pokud bych na celém MVčku měla najít nějakou chybku, tak to byl určitě příchod na mol opilého healera na Elegona. A z toho vzniklo pravidlo „chodit na raid střízlivý“.

Heart of Fear zpočátku nebyl nic těžkého, než jsme došli ke Garalonovi, který nám celkem zatopil. Ale po značném množství wipů jsme i jeho pokořili. A u čtvrtého bosse přišla největší rána co naše guilda zatím zažila. A to odchod 3 top lidí + jednoho slabšího jedince. Nestačily jim 2 dny raidování a chtěli víc. To nám cca na měsíc překazilo raidování. Díky tomu se nám Empressku podařilo zabít až zpětně 11. Března.

A ToES? To nebylo nic těžkého, dokázali jsme to zabít za jediný progress den, díky nové posile. A ve stejný den se nám podařilo natrhnout.........zadek  i  Jin’rokhovi.
Tak takhle vypadaly naše začátky. :)

A naše guilda? Jsme parta převážně pohodových lidí, co chtějí mít i nějaký real life, od toho se odvíjí náš raid time. Raidujeme dva dny v týdnu:

Lichý týden:
  • Středa: 19:00 - 22:00
  • Čtvrtek: 19:00 - 22:00
  • Neděle:  19:00 - 22:00
Sudý týden:
  • Pátek: 19:00 - 22:00
  • Sobota: 19:00 - 22:00
  • Neděle: 19:00 - 22:00

 

V raidu se o lootu dokážeme dohodnout. Až na jednu výjimku nám nikdo nedělá žádné scény, emo výlevy, hádky ani urážky.  S jedním externistou, který byl velkým přínosem pro naši grupu, jsme dokázali dát hard mody a určitě to bude mít pokračování.

Chtěla bych poděkovat členům naší R1 (a hlavně těm stálistům, co s námi zůstali i v nějtěžších chvilkách) za dobře odvedenou práci a za to, že s námi zůstávají i nadále. :-)


Vittoria

G.u.M.  s.r.o.

 
 
Last Forum PostsLast Forum Post RSS Feed
1